Зеленський звернувся до Порошенка: Дебати – 19-го, справи – щодня

Кандидат у президенти Володимир Зеленський звернувся до президента України та кандидата у президенти Петра Порошенка. Відповідне відео він опублікував на своїй Facebook-сторінці.

«Хочу звернутися до людини, яка займає дуже серйозний пост – пост президента України. Пане Порошенко, я дуже хочу, щоб ви від «я почув» перейшли до «я зроблю». А саме, посадили вбивць Катерини Гандзюк, посадили Свинарчуків. І згадала про те, що ви забули – про наших полонених моряків, які зараз сидять за ґратами й чекають, поки ви набігаєтесь по каналах в пошуках Зеленського, наздаєтеся аналізів усім та накричитеся на стадіоні. Будь ласка, зробіть це, це ваші справи. Бо шоумен може стати президентом, а президент, що став шоуменом – це прикро. Дебати – 19-го, справи – щодня», – сказав Володимир Зеленський.

14 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський не прийшов на дебати на НСК «Олімпійський», як і заявляв. 14 квітня о 14:14 кандидат у президенти Петро Порошенко прийшов на НСК «Олімпійський», куди запрошував іншого кандидата Володимира Зеленського, для проведення дебатів. Порошенко сказав, що чекатиме його до 15.00.

Нагадаємо, 11 квітня кандидати на пост президента Петро Порошенко та Володимир Зеленський в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1» поговорили телефоном. Петро Порошенко закликав Зеленського прийти на НСК  «Олімпійський» на дебати 14 квітня, а 19 квітня прийти на дебати в студію Суспільного. Зеленський сказав, що чекатиме Порошенка на «Олімпійському» 19 квітня. 

А 12 квітня Володимир Зеленський прокоментував розмову з Петром Порошенком, яка відбулася в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1». «Мені здається, що я був відвертим, чесним, таким, як я є. Ми домовилися, що в нас будуть дебати 19 квітня на НСК “Олімпійський”», – сказав Зеленський.

9 квітня голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Тетяна Сліпачук та голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія заявили, що Національна суспільна телерадіокомпанія України проведе офіційні дебати у студії Суспільного мовника між кандидатами на пост президента України перед днем тиші 19 квітня о 20.00. У ЦВК вважають, що кандидати на пост президента мають виконувати закон.

«Детектор медіа» збирає основні події, які відбуваються навколо дебатів між кандидатами Порошенком та Зеленським.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *