В Україні була свобода слова за останні п’ять років – Порошенко

Останні п’ять років в Україні була свобода слова, а заборона російських соцмереж «Одноклассники» та «Вконтакте» – відсіч російській агресії. Про це заявив кандидат у президенти та чинний президент України Петро Порошенко 14 квітня на НСК «Олімпійський», куди приїхав для участі у дебатах з Володимиром Зеленським.

«Жодна людина не постраждала за політичні мотиви за ці п’ять років. Попри всі чутки, українські ЗМІ мали можливість вільно працювати. Бо я не вважають обмеженням свободи слова заборону «Одноклассники» та «Вконтакте». Уявіть собі, що б зараз було, якби тоді не було прийнято цих рішень. Ми дійсно дали відсіч агресору. Ми дійсно в умовах війни зберегли демократію та право вибору», – сказав Порошенко. 

Нагадаємо, 14 квітня о 14:14 кандидат у президенти Петро Порошенко прийшов на НСК «Олімпійський», куди запрошував іншого кандидата Володимира Зеленського для проведення дебатів. Порошенко сказав, що чекатиме Зеленського до 15.00, однак Зеленський так і не приїхав на дебати.

Нагадаємо, 11 квітня кандидати на пост президента Петро Порошенко та Володимир Зеленський в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1» поговорили телефоном. Петро Порошенко закликав Зеленського прийти на НСК  «Олімпійський» на дебати 14 квітня, а 19 квітня прийти на дебати в студію Суспільного. Зеленський сказав, що чекатиме Порошенка на «Олімпійському» 19 квітня. 

А 12 квітня Володимир Зеленський прокоментував розмову з Петром Порошенком, яка відбулася в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1». «Мені здається, що я був відвертим, чесним, таким, як я є. Ми домовилися, що в нас будуть дебати 19 квітня на НСК “Олімпійський”», – сказав Зеленський.

9 квітня голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Тетяна Сліпачук та голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія заявили, що Національна суспільна телерадіокомпанія України проведе офіційні дебати у студії Суспільного мовника між кандидатами на пост президента України перед днем тиші 19 квітня о 20.00. У ЦВК вважають, що кандидати на пост президента мають виконувати закон.

«Детектор медіа» збирає основні події, які відбуваються навколо дебатів між кандидатами Порошенком та Зеленським.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *