“Журналісти, редакції, повинні усвідомити – вибори – це не для заробітку”

17 вересня в ІА «Укрінформ» відбувся круглий стіл «Саморегуляція та журналістські стандарти під час виборчих кампаній», організований громадськими організаціями «Детектор медіа» та «Інститут масової інформації» (ІМІ) за підтримки Internews. Співробітники і керівники ЗМІ, представники парламенту, Комісії з журналістської етики (КЖЕ), Незалежної медійної ради (НМР), Національної ради з питань телебачення та радіомовлення висловитися обговорили головні проблеми, які матимуть українські ЗМІ під час двох виборчих компаній і можливості їхнього вирішення. Детально про це читайте в тексті «Детектора медіа»

«Відеотека» записала думки кількох учасників круглого столу. У першій частині про виклики напередодні виборів говорять: Тетяна Строй, виконавча директорка ГО “Донецький прес-клуб”, Наталя Болховська, керівниця «Вінницький прес-клуб», Зоя Красовська, авторка моніторингів ГО «Детектор медіа» (Львів), Юрій Табаченко, виконавчий продюсер Першого каналу УР (УР-1).

На заході «Детектор медіа» та ІМІ також презентували посібник «ЗМІ та вибори». Саморегуляція, безпека, закони» авторства Ігоря Куляса, Романа Головенка та Ірини Земляної за загальною редакцією Наталії Лигачової та Оксани Романюк. Для того, щоб отримати безкоштовний примірник посібника для вашого ЗМІ, потрібно надіслати прохання про це на електронну пошту zelin.tk@gmail.com (Юлія).

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *