Соціологи Савіка Шустера проаналізували, як голосували різні вікові покоління

У програмі «Ніч виборів із Савіком Шустером» на телеканалі «Україна 24» навели дані екзит-полу студії Савіка Шустера і телеканалу «Україна 24» за віковим розподілом респондентів у п’яти найбільших містах – Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові.

У Києві, як свідчать дані екзит-полу, серед виборців віком 18-44 роки Віталій Кличко переміг би в першому турі. Серед виборців старшого покоління зростає популярність кандидатів від «Опозиційної платформи – За життя» Олександра Попова та «Батьківщини» Олексія Кучеренка, а також знижується популярність кандидата від «Голосу» Сергія Притули.

Партія Віталія Кличка УДАР, за даними екзит-полу, лідирує серед киян усіх поколінь, за винятком вікової групи 45-59 років, де лідирує «Європейська солідарність». Водночас серед киян старшого віку зростає популярність і «Опозиційної платформи – За життя».

У Дніпрі, як свідчить екзит-пол, серед усіх вікових груп, крім 60+, лідирує партія «Пропозиція». А серед найстарших дніпрян – «Опозиційна платформа – За життя». Серед молоді Дніпра (18-29) високі позиції займає «Партія Шарія», тоді як серед старших людей (60+) зростають позиції «Блоку Вілкула Українська перспектива».

У Львові, за даними екзит-полу, «Європейська солідарність» лідирує серед усіх вікових груп, крім 18-29, де першість – у партії чинного мера «Самопоміч». Серед молодих львів’ян популярними є партії «Варта» й «Українська галицька партія», серед старших – зростають позиції ВО «Свобода».

В Одесі, як показує екзит-пол, чинний мер Геннадій Труханов лідирує серед одеситів усіх поколінь. Стабільно третій – Олег Філімонов від «Слуги народу». А от на другому місті серед молодих одеситів – кандидат від «Європейської солідарності» Петро Обухов, серед старших – кандидат від «Опозиційної платформи – За життя» Микола Скорик.

У Харкові, за даними екзит-полу, «Блок Кернеса – Успішний Харків» лідирує серед усіх поколінь. А «Партія Шарія» бере високий результат серед харків’ян 18-44 і навіть 45-59 років. Серед старшого покоління зростає популярність «Опозиційної платформи – За життя» та «Блоку Світличної – Разом!».

Результати екзит-полу студії Савіка Шустера та каналу «Україна 24» по 12 містах дивіться тут. Опитано 39622 особи на 550 дільницях у 12 містах України. Працювали 1500 інтерв’юерів. Похибка вибірки – 1,9%.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *