В Україні з’явився додаток, який сканує обличчя політиків й інформує про їх діяльність

В Україні запустили мобільний застосунок PolitScanner, який сканує зображення політика та інформує про його діяльність, біографію, програму і доходи.

Про це йдеться в пресрелізі одеської громадської організації «Інститут політичної інформації», команда якої разом з незалежними експертами працювала протягом 2019–2020 років над втіленням та реалізацією проєкту, повідомляє ІМІ.

В основі додатка – технологія розпізнавання облич. Суть розробленої програми в тому, що виборці можуть відсканувати зображення політика з будь-яких рекламних носіїв та отримати інформацію про нього і його політичну діяльність.

Для використання застосунок PolitScanner потрібно завантажити на мобільний пристрій, а потім навести камеру телефону на зображення політика, який зацікавив виборця. Детальну інформацію про політика можна отримати протягом кількох секунд.

Використовуючи додаток, виборець має можливість проаналізувати зображення політика на будь-якому електронному носії (ТВ, планшети, мобільні пристрої) та в газетах, брошурах, білбордах або інших видах політичної реклами, де є фотографія кандидата. Технологія розпізнавання облич скерує користувача на сторінку кандидата, де буде необхідна для виборця інформація.

Мета проєкту – підвищити зацікавленість у політичних процесах ширших кіл виборців, залучення молоді та активних громадян до обговорення політичних програм кандидатів, їхнього політичного бекграунду та обіцянок. Задля досягнення цієї мети використовуються технології гейміфікації та візуалізації даних.

Мобільний застосунок доступний для використання в Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі, Києві, Маріуполі, Миколаєві, Івано-Франківську, Вінниці, Запоріжжі, Луцьку, Тернополі та Кривому Розі. Команда проєкту працює над тим, щоб розширити список міст.

Фото: фейсбук-сторінка Павла Колотвіна

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *