Мінцифри запустило освітній серіал «Виборець»

Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал «Виборець», розроблений спільно з ГО «Центр сприяння реформам» до місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Презентація серіалу відбулась 22 вересня, повідомляє «Укрінформ».

«Вже 25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори, будемо обирати міських голів, депутатів міських та районних рад. Але як обрати, коли губишся в правилах, партійних списках та бюлетенях? А це навіть неповний перелік того, з чим має зіштовхнутися виборець в процесі свого волевиявлення. Щоб голосування та підготовка до нього не були стресом, а врешті стали зрозумілою процедурою ми – Міністерство цифрової трансформації та наші партнери ГО «Центр сприяння реформам» підготували освітній серіал “Виборець”», – зазначила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан під час презентації серіалу.

Вона розповіла, що в рамках курсу для виборців простою мовою пояснюють все, що потрібно знати про місцеві вибори-2020: нові правила, як дізнатися інформацію про кандидатів, як перевірити свою наявність у списках та чого не слід робити під час голосування.

Освітній серіал складається з 10 серій і вже доступний на платформі «Дія.Цифрова освіта».

Як повідомляв «Укрінформ», «Дія. Цифрова Освіта» – безкоштовна національна онлайн-платформа з цифрової грамотності. На сьогодні на порталі вже представлено близько 20 освітніх серіалів у різних сферах.

Нагадаємо, 5 вересня в Україні офіційно стартувала виборча кампанія. Верховна Рада 15 липня ухвалила постанову № 3809 про призначення місцевих виборів в Україні на 25 жовтня 2020 року.

Фото: thedigital.gov.ua

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *