Зеленському у Кропивницькому закинули використання адмінресурсу

Участь президента Володимира Зеленського у представленні обласної команди «Слуг народу» має ознаки використання адмінресурсу. Про це пише онлайн-видання «Гречка», посилаючись на координаторку «Опори» Зою Лебідь, яка стежить за виборами у Кіровоградській області.

«Представлення голови ОДА під час «розширеного представлення команди «Слуги народу» (цитата з пресрелізу) та в оточенні брендованої символіки має ознаки використання адміністративного ресурсу в розумінні міжнародних виборчих стандартів. Як і участь у заході «Слуги народу» під час робочої поїздки. Також у цьому заході в робочий час брали участь держслужбовці різних рівнів. Але на сьогодні виборчий процес ще не розпочався, тому ми не можемо говорити про відкрите порушення виборчого законодавства, лише про ознаки адміністративного ресурсу», – зазначила Зоя Лебідь.

Нагадаємо, 27 серпня 2020 року на театральній площі у Кропивницькому президент Володимир Зеленський представив нового голову ОДА. Також взяв участь у презентації Стратегії розвитку Кіровоградської області, яку представив голова Кіровоградського обласного осередку політичної партії «Слуга народу» Микита Потураєв. Варто зазначити, що цю стратегію обласна рада прийняла ще в березні.

Після на сцені представили кандидатів на місцеві вибори від «Слуги народу». «Що стосується перемоги партії «Слуга народу», я не можу зараз займатись агітаційною роботою і не буду це робити», – сказав на сцені Володимир Зеленський після представлення команди партії.

Під час преспідходу шеф-редакторка видання «Без купюр» Наталя Кривошей запитала у президента: «Чи не здається вам, що ви зараз повторюєте свого попередника Петра Порошенка, коли використовуєте державний адміністративний, фінансовий ресурс на передвиборче турне під виглядом робочої поїздки. Так сприймається, коли бачиш брендовану Зе-сцену під партійні кольори?».

Президент конкретно на це питання не відповів. «У якомусь місці ми презентували готову дорогу, якої не було з 85 року і було дуже схоже питання,  сказав Зеленський. – На ній (дорозі – Ред.) грабували країну з 90-х років. Ми стояли на дорозі і було схоже питання. Біля нас стояв депутат з «Слуги народу», який був з журнальчиком «Зе команда». І питання було: Чи не здається вам, що ви займаєтесь передвиборчою компанією. В принципі більше про дорогу мене нічого не запитали. Вас цікавить, що дуже багато зеленого кольору сьогодні у вашому місті? Чи ви про те, в якому місті ви плануєте жити?»

Нагадаємо, Верховна Рада 15 липня ухвалила постанову № 3809  про призначення місцевих виборів в Україні на 25 жовтня 2020 року.

Фото: gre4ka.info

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *