Висвітлення виборів у медіа диктувалося бізнесовими та політичними інтересами – представництво ЄС в Україні

Кампанія була конкурентною, а організація виборів – належною та ефективною. Однак Місія повідомляє про тісно пов’язані бізнесові та політичні інтереси, які диктують висвітлення виборів у медіа. Йдеться у заяві представництва Європейського Союзу в Україні.

«Згідно з попередньою оцінкою Місії ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за виборами, на парламентських виборах засадничі права і свободи загально дотримувалися. Кампанія була конкурентною, а організація виборів – належною та ефективною. Однак Місія повідомляє про випадки купівлі голосів, а також тісно пов’язані бізнесові та політичні інтереси, які диктують висвітлення виборів у медіа. Важливо, щоб українська влада вирішила виявлені недоліки напередодні встановленого виборчого циклу, включаючи місцеві вибори у 2020 році, ґрунтуючись на рекомендаціях ОБСЄ/БДІПЛ».

Європейський Союз прагне продовжувати просуватися у напрямі  політичної асоціації з Україною, економічної інтеграції та здійснення процесу реформ, що лежать в основі Угоди про асоціацію. Також Євросоюз очікує на тісну співпрацю у цих напрямах з новими Верховною Радою та урядом – щойно їх буде сформовано. «Мова йде про реформи, що сприяють верховенству права, боротьбі проти корупції, енергетичній та макроекономічній стабільності на благо громадян України. Європейський Союз залишається непохитним у своїй підтримці незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах кордонів, які визнані міжнародною спільнотою».

Фото: Цензор.нет

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *