Рівень підтримки трьох партій збільшується – рейтинги

Лідером електоральних симпатій залишається партія «Слуга народу», також потрапити до Верховної Ради мають шанси п’ять партій: «Опозиційна платформа – «За Життя», «Європейська Солідарність», «Всеукраїнське об’єднання Батьківщина», «Голос» та «Сила і честь». За результатами соціологічного дослідження Київського міжнародного інституту соціології, яке проводилося з 25 червня до 7 липня.

Партію «Слуга народу», серед тих, хто визначився та має намір голосувати, підтримують 48,6% українців, партію «Опозиційна платформа – «За Життя» – 14,1%, «Європейська Солідарність» – 9,2%, «Батьківщина» – 6,2%.

Також  прохідний бар’єр, з урахуванням статистичної похибки, можуть здолати партії «Голос» – 4,4%, «Сила і Честь» – 4,1%.

65,9% респондентів точно або скоріше збираються голосувати на парламентських виборах 21 липня до Верховної Ради, 48,8% точно збираються голосувати.

З 25 червня по 7 липня 2019 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки. Методом особистого інтерв’ю опитано 2004 респонденти, що мешкають у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 3-х ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн–ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *