StarLightMedia та «Опора» продовжують кампанію за чесні та вільні вибори

Медіагрупа StarLightMedia та Громадянська мережа «Опора» продовжать співпрацю. Напередодні позачергових виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 року вони розпочинають новий етап масштабної інформаційної кампанії за чесні і вільні вибори, повідомляється на сайті «Опори».

За результатами нещодавніх виборів, порушення були поодинокими і не мали системного характеру, йдеться у повідомлення. Це підкреслювали як українські експерти, так і міжнародні спостерігачі. Тож аби попередити порушення активного та пасивного виборчого права та забезпечити просвіту українців перед виборами народних депутатів, організатори кампанії планують знову розгорнути активну інформаційну діяльність. Велика інфокампанія також має на меті попередити порушення в день голосування та під час підрахунку голосів.

StarLightMedia, як потужна медіагрупа, продовжить використовувати свій потенціал, щоб забезпечити українців повним спектром інформації напередодні виборів.

«Порушення виборчих прав часто є наслідком незнання  їх обсягів та беззахисність виборців перед бюрократією. Порушення виборчих процедур можливе, коли виборчий процес – в тіні. Тому нашим спільним завданням є просвіта та інформування, а також належний суспільний резонанс щодо порушень. Останні ж легше попередити, ніж боротись на притягнення до відповідальності порушників. Практика президентських виборів доволить, що ми обрали правильний інструментарій», – зазначила координаторка громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська.

Нагадаємо, Медіагрупа StarLightMedia та Громадянська мережа «Опора» вже працювали разом під час президентських виборів.

 

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *