Зеленський пропонує Україні процедуру вступу до ЄС, якої не існує – «Європейська правда»

Кандидат у президенти Володимир Зеленський пропонує рух України до Євросоюзу за процедурою, якої не існує, повідомляє «Європейська правда»

«Буду робити все для того, аби за 5 років Україна могла би звернутися (до Євросоюзу. – ЄП) по План щодо кандидатства – якнайменше. В ідеалі – звернення по План щодо членства», – заявили «Європейській правді» у штабі Зеленського.

Журналісти «Європейської правди» пишуть, що ця фраза – фіаско. «Це – свідчення провалу “Зе-команди” в європейській сфері, вона хибна від початку до кінця. Навіть студент-міжнародник пояснив би їм, що в Євросоюзі не існує “Плану щодо кандидатства”. Сюрприз, але “Плану щодо членства” немає так само (на відміну від НАТО, де є документ зі схожою назвою – ПДЧ). Процедури розширення Союзу взагалі не передбачають будь-якого “Плану” чи подібного документа, за яким можна “звернутися” до ЄС», – пояснюється у статті.

Також  Зеленський пропонує створити офіс з координації процесу євроінтеграції всередині Кабінету міністрів, щоб пришвидшити імплементацію Угоди про асоціацію.

Щоправда, з 2014 року в структурі Кабміну працює урядовий офіс із саме такою назвою, а з 2016 року Україна отримала також профільну віце-прем’єрку, якій підпорядкований цей офіс, зазначає «Європейська правда».

Усі відповіді, які «Європейській правді» надіслали у штабах, були особисто погоджені кандидатами, зауважило видання.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *