З’їзд партії «Сила людей» відкликав свого кандидата на президентських виборах Дмитра Гнапа і не підтримав жодного іншого кандидата

Партія «Сила людей» вирішила відкликати свого кандидата на президентських виборах 2019 року Дмитра Гнапа. Таке рішення делегати ухвалили  2 березня 2019 року на XI Всеукраїнському з’їзді партії, якій відбувся у Дніпрі.

Про це у коментарі «Детектору медіа» розповів член партії, делегат з’їзду, народний депутат Остап Єднак. За його словами, делегати багато часу приділили обговоренню ситуації, яка склалася з Дмитром Гнапом. «Ми вирішили, що Гнап має відкликати свою кандидатуру, а також вирішили, що партія виходить з президентських перегонів. Щодо підтримки єдиного кандидата від демократичних сил, ми рішення поки що не ухвалили», – сказав Остап Єднак. Він не виключає, що таке рішення ще може бути ухвалене після низки консультацій. За його словами, під час роботи з’їзду було включення скайпом Андрія Садового, який 1 березня заявив, що знімає свою кандидатуру на посаду президента і підтримує іншого кандидата Анатолія Гриценка.

На з’їзді члени партії  «Сила людей» поцікавилися у Дмитра Гнапа, що йому пообіцяв Анатолій Гриценко за підтримку. Дмитро Гнап сказав, що вже 5 років як Гриценко його забанив. Також однопартійці закликали Гнапа подати у відставку. Дмитро Гнап зазначив, що не варто заліковувати хворобу і що “сьогодні відбувається гнійна хірургія”, і що він виконає рішення з’їзду.

Нагадаємо, 1 березня Дмитро Гнап заявив, що слідом за Андрієм Садовим також знімає свою кандидатуру на президентських виборах, про це він повідомив у прямому ефірі на своїй Facebook-сторінці.

Раніше 1 березня Андрія Садовий заявив, що не братиме участі у президентских виборах 2019 року на користь Анатолія Гриценка.

Нагадаємо, на початку лютого 2019 року стало відомо, що з 2015 року в екс-керівника проекту журналістських розслідувань «Слідство.Інфо», а тепер кандидата у президенти Дмитра Гнапа залишаються понад 9 тисяч євро, які належать команді проекту. Це кошти з премії «Вільна преса Східної Європи» в розмірі 15 тисяч євро, яку журналісти-розслідувачі «Слідства.Інфо» отримали у 2015 році та вирішили перерахувати на потреби армії.

7 лютого через скандал з премією «Слідства.Інфо» народні депутати з партії «Сила людей» закликали Гнапа відмовитися від кандидатства в президенти.

9 лютого Дмитро Гнап повідомив, що переказав гроші на рахунок «Слідства.Інфо». А 12 лютого у «Слідство.Інфо»підтвердили, що отримали 9100 євро від Гнапа.

Нагадаємо, у жовтні 2014 року «Слідства.Інфо» проводило розслідування діяльності Анатолія Гриценка, коли він був міністром оборони, і Дмитро Гнап особисто критикував Анатолія Гриценка.

 

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *