Садовий готовий продати свої медіа, якщо стане президентом

Андрій Садовий готовий з дружиною продати «24» канал та радіо «Люкс ФМ», якщо переможе на президентських виборах в Україні, про це він сказав «Детектор Медіа» в інтерв’ю.

«Ми з дружиною, яка є власницею контрольного пакету, готові це зробити, якщо побачимо серед потенційних покупців тих, хто інвестує в медіа як у бізнес, а не як у політичний рупор», – заявив Садовий.

Серед ймовірних кандидатів на покупку каналу «24» та радіо «Люкс ФМ» Садовий назвав Томаша Фіалу, генерального директора української інвестиційної компанії «Дрегон кепітал».

Нагадаємо, 8 січня ЦВК зареєструвала Андрія Садового кандидатом у президенти від  «Об’єднання «Самопоміч».

Станом на 30 січня 2019 року зареєстровано вже 26 кандидатів у президенти: Ігор Шевченко, Сергій Каплін, Валентин Наливайченко, Віталій Скоцик, Андрій Садовий, Віталій Купрій, Євген Мураєв, Анатолій Гриценко, Геннадій Балашов, Ольга Богомолець, Олександр Шевченко, Роман Насіров, Юрій Бойко, Аркадій Корнацький, Юлія Тимошенко, Олег Ляшко, Олександр Вілкул, Дмитро Добродомов, Олександр Мороз, Ілля Кива, Руслан Кошулинський, Олександр Данилюк, Сергій Тарута, Ігор Смешко, Інна Богословська, Володимир Зеленський.

Фото: надані прес-службою «Самопомочі»

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *