Високий рівень підтримки Зеленського є спробою голосування виборців проти всіх – Бекешкіна

Високий рівень підтримки художнього керівника Студії «Квартал 95» Володимира Зеленського в президентських рейтингах є своєрідною спробою голосування виборців проти всіх кандидатів.

Таку думку висловила директорка аналітичного Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна в ефірі програми «Громадського» «Нині вже», пише «Громадське».

«Це свідчить про розчарування людей у політиці та політиках. Я б сказала, що принаймні в опитуванні це певна реакція — та хоч би Зеленський, аби не ви. Це певним чином голосування проти всіх», — сказала пані Бекешкіна.

Вона додала, що говорячи про нові обличчя в політиці, люди бачать «добре розкручених людей».

«А Зеленський — тому що він відомий, відомий серіал «Слуга народу». І, власне, коли 66% вважають, що нам потрібні нові політичні лідери, а коли питають, а кого ви бачите такими лідерами, то бачать людей, які добре розкручені — це з телебачення», — сказала директорка аналітичного центру.

Нагадаємо, в новорічну ніч телеканал «1+1» замість новорічного привітання Президента України Петра Порошенка показав звернення Володимира Зеленського, в якому він заявив про наміри балотуватися на посаду Президента України.

8 січня Володимир Зеленський запропонував підписникам у соцмережі написати разом з ним його передвиборну програму.

Виборчий процес на виборах Президента України стартував 31 грудня.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *