Texty.org зробили заяву, що на виборах голосуватимуть за Порошенка

Texty.org опублікували заяву, підписану редакторами видання Роман Кульчинським та Анатолієм Бондаренком, чому на виборах вони голосуватимуть за чинного президента Петра Порошенка.

«Головне питання президентських виборів – це подальше протистояння України та Росії. Чому не реформи чи корупція? Бо якщо Росія завдасть нам поразки – це перекреслить можливість змін взагалі. Але коли країна чинить організований спротив Росії, шанс на реформи і подолання корупції залишається. В ГУЛАГу немає місця інноваціям та відкритості. Тож зараз на кону наша свобода і наші життя», – ідеться у статті «Чому ми будемо голосувати за Порошенка».

У статті проаналізовано причини, які зумовили вибір.

Наріжним питання вибору, на думку авторів заяви, є те, хто з наступних президентів найбільше гарантуватиме фізичну безпеку українцям як нації.

Проаналізовано таких кандидатів  як Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко, Святослав Вакарчук, Петро Порошенко. Висновок: «за чотири роки президентства риторика і дії Прошенка свідчать, що він і надалі буде керувати організованим протистоянням Росії».

При цьому Texty.org наголосили, що підтримують критику чинного Президента.

«…ми хочемо, щоб чинного президента й далі нещадно критикували за все – від поїздки на Мальдіви до поганої якості медичних машин “Богдан”, а розслідувальна журналістика процвітала (що малоймовірно при президенті Тимошенко). Це корисно для влади і тримає її в тонусі», – ідеться в тексті.

Окремо автори наголошують, що не мають жодних відносин або домовленостей з командою Порошенка, і не отримували від них фінансової чи будь якої іншої підтримки. Те саме стосується і інших кандидатів.

Це не поодинокий випадок, коли редакція чи окремі медійники відверто заявляють про те, кого з кандидатів має намір підтримати на виборах. Зокрема на останніх виборах в США редакція New York Times оголосила, що підтримуватиме на виборах Хілларі Клінтон – «за її розум, досвід і сміливість».

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *