Телеканал «Київ» теж проводить телемарафон у день виборів

25 жовтня, у день місцевих виборів», телеканал «Київ» проводить телемарафон «Вибори-2015». Про це повідомили на каналі.

Телемарафон розпочався о 8:00 і триватиме до опівночі. У марафоні обіцяють участь компетентних експертів, відомих політиків, відстеження ходу виборів і результати голосування.

Щогодини – в ефір виходить випуск новин СТН, щогодини – включення зі столичної ТВК та різних регіонів про хід виборів. Вестимуть новини Юлія Боднар, Марія Рогова та Олекса Кібкало.

З гостями та глядачами спілкуватимуться Олена Бевз, Лейла Мамедова, Ірина Главацька, Тетяна Кругова, Наталя Денисенко та Сергій Дойко.

Нагадаємо, що в день виборів, 25 жовтня, «Савік Шустер студія» спільно з телеканалом «Україна» готує спецпроект «Ніч виборів», який вийде в ефір о 19:55 на каналах 3S.tv і «Україна». Телеканал NewsOne проводить 15-годинний виборчий телемарафон «Битва за Україну». Телеканал ZIK проводить 18-годинний телемарафон «День виборів». Телеканал «112 Україна» проводить телемарафон «Україна. Перезавантаження». Телеканал «Еспресо TV» та «Радіо «Свобода» презентують спільний телемарафон «Місце вибору». 5 канал проводить 17-годинний телемарафон у рамках проекту «Україна понад усе». На запорізькому телеканалі TV5 теж відбудеться телемарафон «Вибори 2015». На «Радіо Ера» і телеканалі «Ера» о 20:00 вийде в ефір спеціальний проект «Вертикаль влади».

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *