5 канал проведе 17-годинний телемарафон у день виборів

У день місцевих виборів, 25 жовтня, 5 канал у рамках безстрокового телемарафону «Україна понад усе» змінює програмну сітку. Про це повідомляє прес-служба каналу.

Телемарафон розпочнеться о 7:00 і триватиме до 24:00.

Вестимуть виборчий телемарафон Інна Неродик, Яніна Соколова, Артем Овдієнко, Ольга Сніцарчук, Олександр Аргат та Яна Конотоп.

Із 7-ї ранку і протягом усього марафону ефір 5 каналу буде наповнений тематичними та аналітичними сюжетами, оперативними повідомленнями у щогодинних випусках новин та включеннями з дільниць голосування.

«Завдяки журналістам 5-го, які чергуватимуть на виборчих дільницях у різних куточках країни, глядачі матимуть змогу у прямому ефірі спостерігати за перебігом виборів на Заході, Сході, Центрі, Півночі та Півдні України та дізнаються, наскільки прозоро та демократично проходить голосування. Ми також покажемо, за яких умов та з яким настроєм голосують мешканці міст, наближених до зони проведення антитерористичної операції», – повідомляють на каналі.

З 15:00 у денних і вечірніх розмовних студіях ведучі разом з гостями – представниками штабів кандидатів, громадськими активістами та політологами – проаналізують перебіг подій на виборах, програми партій та кандидатів, а також спробують спрогнозувати результати голосування. Представники  Центральної виборчої комісії надаватимуть оперативну інформацію про явку в день виборів та про ситуацію на дільницях.

Після 20:00 в ефірі 5-го каналу будуть оприлюднені результати екзит-полів найавторитетніших соціологічних компаній України.

Нагадаємо, що в день виборів, 25 жовтня, «Савік Шустер студія» спільно з телеканалом «Україна» готує спецпроект «Ніч виборів», який вийде в ефір о 19:55 на каналах 3S.tv і «Україна». Телеканал NewsOne проведе 15-годинний виборчий телемарафон «Битва за Україну». Телеканал ZIK проведе 18-годинний телемарафон «День виборів», що стартує о 8:00. Телеканал «112 Україна» проведе телемарафон «Україна. Перезавантаження». Телеканал «Еспресо TV» та «Радіо «Свобода» презентують спільний телемарафон «Місце вибору». На запорізькому телеканалі TV5 теж відбудеться телемарафон «Вибори 2015». На «Радіо Ера» і телеканалі «Ера» о 20:00 вийде в ефір спеціальний проект «Вертикаль влади».

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *