На Тернопільщині районна організація «Свободи» утаємничила частину партійного з’їзду

25 вересня у м. Борщеві Тернопільської області відбулись збори районної організації політичної партії  ВО «Свобода» на яких були висунуті кандидати у депутати до районної ради. Журналіст «Точки опори» був присутній на цій конференції, та коли дійшла черга до розгляду питання про проведення передвиборчої агітації, кореспондента попросили покинути приміщення. Про це повідомляє сайт ОПОРИ.

Журналіст «Точки опори» Ігор Білик повідомив, що на порядку денному конференції було поставлено три питання: 1. Висунення кандидатів у депутати; 2.Передвиборча агітація; 3.Інше.

Коли дійшла черга до розгляду другого пункту, журналіста попросили покинути приміщення, мотивуючи це тим, що інформація, яка стосується стратегії ведення політичної агітації є конфіденційною та не може бути розповсюджена. Журналіст залишив приміщення.

Рішення Борщівської районної організації політичної  партії ВО «Свобода» має ознаки порушення Закону України «Про місцеві вибори» ч.1 ст.13 яка говорить, що «організація і проведення місцевих виборів здійснюється публічно і відкрито».  Журналісти мають право бути присутніми на такого роду зібраннях, від початку і до закриття, щоб мати можливість об’єктивно висвітлити конкретну подію та виборчий процес загалом.

22 вересня голова Тернопільської міської виборчої комісії Віктор Дрозда відмовився надати журналісту «Точки опори» Ігорю Процику інформацію про час і місце проведення партійних конференцій.

22 вересня у Тернополі журналісту газети «Точка опори» Володимиру Довганюку голова Тернопільської міської виборчої  комісії  Віктор Дрозда не дозволяв знаходитись у приміщенні ТВК.

8 вересня у місті Теребовля Тернопільської області журналістку видання «Точка опори» Тетяну Денис намагалася вигнати з першого засідання Теребовлянської районної виборчої комісії Тернопільської області голова ТВК Венерія Решетинська.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *