Кандидат в мери Сум хоче судитися з головредом газети «Панорама»

Кандидат в мери м.Суми Руслан Богданович має намір розібратися з головним редактором сумської газети «Панорама»Євгеном Положієм (на фото) «в юридичному полі». Про цеповідомляє сайт сумської газети «Данкор».

Претендент на пост міського голови Руслан Богданович образився на Євгена Положія  через те, що, за словами кандидата, головред «Панорами» назвав його «сепаратистом № 1 в місті Суми» і сказав, що той «з ненавистю ставиться до України».

«Я, звичайно ж, бажаю Євгену швидкого одужання, але, може бути, після цього випадку з ним щось не так сталося, і якось він по-іншому почав думати», – заявив пан Богдановіч під час дебатів в агентстві RegioNews, маючи на увазі напад і жорстоке побиття Євгена Положія, що сталися 15 квітня.

Кандидат повідомив, що готує запити щодо того, чи притягнутий він до кримінальної відповідальності за статтями 109-114 КК України. У разі, якщо таких кримінальних справ на нього не заведено, Руслан Богданович обіцяв вирішити конфлікт з Євгеном Положієм «в юридичному полі, тому що ця заява абсолютно абсурдна».

Як повідомляла «Телекритика», увечері 15 квітня було жорстоко побито сумського активіста, письменника, головного редактора газети «Панорама» Євгена Положія. Члени Сумського обласного прес-клубу вимагали від правоохоронних органів перекваліфікації справи про напад на журналіста Євгена Положія з хуліганства на умисне тяжке тілесне ушкодження чи замах на вбивство, що передбачає більш суттєве покарання.

Комітет захисту журналістів заявив, що стурбований брутальним нападом на редактора Євгена Положіяв Україні. Організація закликає владу здійснити ретельне розслідування, затримати винуватців, а також надати захист постраждалому редактору, який перебуває в лікарні.

«Телекритика»

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *