Олександр Качура вимагає від «Цензора.нет» видалити новину про співпрацю «Слуги народу» й ОПЗЖ після місцевих виборів

Нардеп сказав, що його слова нібито «вирвані з контексту».

Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Качура вимагав від інтернет-видання «Цензор.нет» видалити новину про співпрацю  «Слуги народу» й «Опозиційної платформи – За життя» після місцевих виборів. Про це видання повідомило 12 жовтня.

«Цензор.нет» 11 жовтня опублікував новину під назвою «Качура про об’єднання СН і ОПЗЖ у місцевих радах: “Це однозначно буде. Цього не уникнути”». Адвокат нардепа попросив видання видалити цю новину, бо вона нібито «не відповідає дійсності» і принижує честь, гідність і ділову репутацію пана Качури.

В інтерв’ю проєкту «Єдність», яке вийшло 11 жовтня, Олександр Качура розповів, з ким партія «Слуга народу» може співпрацювати чи об’єднуватися після місцевих виборів. Так, він має сумніви щодо співпраці з партією «Голос» та повністю відкинув ідею співпраці з «Європейською солідарністю». На його думку, об’єднання з «Батьківщиною» «може бути конструктивним», а співпраці з ОПЗЖ «не уникнути». «Тут залежності від регіону. Я думаю, що це однозначно буде. Цього неможливо буде уникнути. Є регіони на сході, так званий південний схід, – там буде значна підтримка цієї політичної партії, тому треба буде якусь конструкцію вибудовувати», – сказав він про ОПЗЖ.

У Facebook Олександр Качура написав, що його слова нібито про «вибудовування певних конструкцій» в місцевих радах на південному сході України між представниками «Слуги народу» та ОПЗЖ «вирвані з контексту».

«Політичні опоненти ні перед чим не зупиняться, щоб повернутися до влади! Прочитав вирвані з контексту “цікаві” заголовки, у яких начебто посилаються на мої слова про створення коаліції “Слуги народу” та ОПЗЖ. Насправді, на питання інтерв’юера я сказав, що на південному сході необхідне вибудовування якихось конструкцій як з так званими регіональними партіями, так і з національними партіями, які отримають підтримку виборців. Депутати, які оберуться від “Слуги народу”, будуть вимушені комунікувати з усіма партіями в місцевих радах, як і ми в стінах парламенту», – пояснив Качура та додав скірншот з матеріалу hromadske.

hromadske спершу написало, що «”Слуги народу” однозначно об’єднаються з ОПЗЖ в регіонах після місцевих виборів», однак потім уточнило, що йдеться лише про певні конструкції співпраці в окремих регіонах.

Нагадаємо, у березні 2020 року Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції повідомило представнику «Європейської Солідарності», що Олександр Качура є керівником відокремленого підрозділу ВГО «Всеукраїнський громадський рух “Український вибір”» у Солом’янському районі Києва. Цим листом Мін’юст також підтвердив, що керівником ВГО «Український вибір» є народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Віктор Медведчук.

Тетяна Чорновіл наприкінці 2019 року написала в своєму блозі, що під час Євромайдану Олександр Качура очолював центральну організацію «Український вибір» замість Віктора Медведчука. Пан Качура 12 грудня 2019 року подав до суду позов про захист гідності та ділової репутації через ці заяви Тетяни Чорновіл. Позов він подав проти Тетяни Чорновіл, Прямого каналу, 5 каналу і п’ятого президента Петра Порошенка. Він пояснив, що 5 канал та Прямий канал опублікували блог Тетяни Чорновіл, проте відмовилися публікували його спростування.

Раніше, 29 жовтня 2019 року, Олександр Качура поскаржився в тоді ще ГПУ через відеозапис, на якому народна депутатка від «Європеської солідарності» Софія Федина та волонтерка Олена Біленька (відома як Маруся Звіробій) висловлювалась щодо поїздки президента Володимира Зеленського до Золотого Луганської області. Нині їх підозрюють у погрозі вбивством президенту.

Фото: Кореспондент.нет

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *